خدمت رسانی به مردم مهم ترین الویت است
خدمت رسانی به مردم مهم ترین الویت است

رشت _ ایده آل خبر_ مدیر توزیع برق شهرستان شفت ازجایگزینی بیش از 11 كیلومتر شبكه فرسوده با كابل خودنگهدار برای اصلاح و بازسازی شبكه درنیمه اول سالجاری خبرداد.

به گزارش ایده آل خبر ، به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان ، مهندس محمد مظفری مدیر توزیع برق شهرستان شفت با اشاره به اهمیت خدمت رسانی به مردم افزود: باوجود تنگناهای مالی و شیوع گسترده کرونا، از ابتدای سال تا پایان شهریور ۹۹و با تلاش همکاران امور توزیع برق شفت۲٫۳۰کیلومتر شبکه فشار ضعیف و ۰٫۶۳کیلومتر شبکه فشار متوسط در سطح این شهرستان احداث شده است.

مظفری خاطرنشان کرد: در راستای واگذاری انشعاب برق به متقاضیان جدید از ابتدای سال تا پایان مهرماه ۴۸۴ مشترک جدید به مشرکین امور توزیع برق شفت افزوده شد.
وی گفت:درراستای تامین برق پایدار برای مردم شریف شهرستانبیش از ۱۱کیلومتر شبکه فرسوده با کابل خودنگهدار جایگزین شد و تلاش می شود با برنامه ریزی مناسب و پس از جذب اعتبارات لازم بازسازی شبکه های فرسوده با سرعت و جدیت انجام پذیرد تا در طول سال به ویژه در زمان وقوع بحران های جوی کمترین مشکل برای مشترکین محترم اتفاق بیفتد.

مظفری افزود: از ابتدای سال ۳ دستگاه ترانسفورماتور نصب شد و تعداد ۷ دستگاه ترانسفورماتور برق تعمیر و افزایش قدرت داده شد.

وی گفت: تا پایان مهر ماه،۱۹پروژه برای رفع ضعف برق مشترکین به اجراء درآمد و تلاش خواهد شد این موضوع تا پایان سال با جدیت پیگیری شود.

مدیر توزیع برق شهرستان شفت تاکید کرد: با پیگیری همکاران و اجرای طرح جهادی وصول مطالبات، درصد وصول مطالبات در کل شهرستان ۱۱۱٫۴۷ درصد می باشد .

مظفری درپایان ضمن تشکر از مردم و مسئولین این شهرستان در همراهی امور توزیع برق شفت برای انجام پروژه ها و خدمت رسانی به مردم گفت: برای مجموع اقدامات مذکور تا پایان مهر سالجاری بیش از۱۴ میلیارد ریال اعتبار صرف شده است و امیدواریم با تلاش همکاران بتوانیم خدماتی شایسته به مردم شهرستان ارائه کنیم.