دوران سرپرستی دوران گذار و انتقال است/ اصلاحات طرح تفضیلی مانع رکود ساخت و ساز شد
دوران سرپرستی دوران گذار و انتقال است/ اصلاحات طرح تفضیلی مانع رکود ساخت و ساز شد

  ایده آل خبر _سرپرست شهرداری رشت در آیین تویع و معارفه شهردار ضمن خیر مقدم به مدعوین مسئولین کشوری استانی بیان داشت: شهر رشت دقیقا ۱۰ ماه و ۲۵ روز  دارای سرپرست بوده همان طور که میدانید دوران سرپرستی دوران گذار و انتقال است،این دوران دارای مشکلات عدیده ای چون مسدودی مکرر حسابها، پرداخت […]

 

ایده آل خبر _سرپرست شهرداری رشت در آیین تویع و معارفه شهردار ضمن خیر مقدم به مدعوین مسئولین کشوری استانی بیان داشت: شهر رشت دقیقا ۱۰ ماه و ۲۵ روز  دارای سرپرست بوده همان طور که میدانید دوران سرپرستی دوران گذار و انتقال است،این دوران دارای مشکلات عدیده ای چون مسدودی مکرر حسابها، پرداخت ماهیانه ۱۶ میلیاردتومان،  و….. برخوردار بوده است.

وی با تاکید بر فعالیت روزانه شهرداری با حمایت اعضای شورا تصریح کرد: بحث پرداختی های پرسنلی همکاران که همواره دغدغه بسیاری از افراد چون استاندار محترم بوده و در بسیاری از کلانشهرهای کشور پرداخت حقوق با تاخیر سه الی چهارماهه و در در دیگر شهرها با تاخیر حداقل یک الی دو ماهه انجام می شد اما در ماههای پایانی سال حتی بسیاری از افراد که به پرداخت حقوق اسفند ماه خوشبین نبودند اما علاوه بر پرداخت  حقوق اسفند ماه بسیاری از معوقات هم پرداخت شد.

علی بهارمست  دوران سرپرستی را دوران نا آرامی به زعم بسیاری از افراد خواند  و گفت: خوشبختانه در این ۱۱ ماهه در یک فضای آرام و دوستانه کار پیش رفت.

وی طرح تفضیلی را یکی از دغدغه های مهم شهر رشت دانست و تصریح کرد: در این راستا نیز با کمک مهندس اوسط مقدم معاون عمرانی استانداری  و معاونت شهر سازی شهرداری رشت  با اصلاحات طرح تفضیلی جلوی رکود ساخت و ساز گرفته شد .

سرپرست شهرداری رشت در خصوص توسعه  ناوگان عمومی شهر یادآور شد: در زمان دکتر نصرتی قرار داد خرید ۲۰ دستگاه اتوبوس خریداری که متاسفانه به دلیل عدم تعهد پیمانکار قرارداد لغو شد اما برای اولین بار رژه ۸۰  دستگاه اتوبوس در رشت در دوران سرپرستی اجرا شد.

علی بهارمست از  سرمایه گذاری ۳۰ میلیارد تومانی در رشت طی ۱۱ ماهه اخیر  خبرداد و گفت: این
سرمایه گذاری در شهر بازی رشت بود و اکنون سرمایه گذار پس از  چندین سال تعطیلی فاز اول آن را به اجرا و طی چند ماه آینده با نوسازی وسایل بازی و تفریح بازیهای کودکان و نوجوانان فاز دوم آن را اجرایی خواهد کرد.

وی افزود: بحث تصفیه خانه سراوان  باصلابت در حال فعالیت است در حال حاضر در ثانیه ۶ لیتر شیرابه های فاضلاب را به تصفیه خانه سراوان انتقال می دهد این ظرفیت قابلیت ارتقا به ۸ تا ۱۰ لیتر در ثانیه را دارد .

علی بهارمست در پایان سخنانش تصریح کرد: تمامی این گزارشها حاکی از تلاش تمامی پرسنل شهرداری است و جا دارد تا از کلیه کسانی که در جایگاه خود تلاش در عدم توقف در خدمات دهی به شهروندان راداشتند قدردانی کنم.