رفع تصرف اراضی بستر ۲۵ ساله رودخانه سفیدرود
رفع تصرف اراضی بستر ۲۵ ساله رودخانه سفیدرود

به گزارش ایده آل خبر به نقل از روابط عمومی آب منطقه ای گیلان- مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گیلان از رفع تصرف حدود ۴۷ هزار متر مربع از اراضی بستر ۲۵ ساله رودخانه سفیدرود در شهرستان آستانه اشرفیه خبر داد. به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای گیلان؛ مهندس وحید خرّمی مدیرعامل شرکت آب […]

به گزارش ایده آل خبر به نقل از روابط عمومی آب منطقه ای گیلان- مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گیلان از رفع تصرف حدود ۴۷ هزار متر مربع از اراضی بستر ۲۵ ساله رودخانه سفیدرود در شهرستان آستانه اشرفیه خبر داد.
به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای گیلان؛ مهندس وحید خرّمی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گیلان با اعلام این خبر گفت : با توجه به اهمیت و ضرورت صیانت از منابع آبی و همچنین به منظور جلوگیری از تعدی اشخاص به اراضی دولتی(حرایم کانالها ، بستر رودخانه ها و برکه های طبیعی…) پس از تنظیم دادخواست خلع ید برای شخصی حقیقی به منظور رفع تصرف ۴۷ هزار ۴۴۱متر مربع از اراضی بستر ۲۵ ساله رودخانه سفیدرود واقع در منطقه کاچا دهستان چهارده آستانه اشرفیه، با انجام پیگیری های حقوقی این دادخواست منجر به صدور حکم قطعی رفع تصرف گردید.

مهندس خرّمی افزود : مشارالیه در اراضی موضوع تصرف(بستر ۲۵ ساله رودخانه سفید رود) بصورت غیرقانونی اقدام به تسطیح اراضی بستر ۲۵ ساله رودخانه سفیدرود جهت استفاده مزروعی نموده بود.

رییس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گیلان با بیان اینکه توفیق حاصله ناشی از تسریع و دقت در رسیدگی های قضایی و همچنین همکاری عوامل انتظامی بوده و به طور قطع بدون هماهنگی و همکاری دستگاه های یاد شده این مهم امکان پذیر نمی باشد ، تأکید نمود : در راستای حفظ حقوق بیت المال این شرکت در ادامه نیز از هیچگونه تلاشی دریغ نخواهد نمود و با سودجویانی که قصد تصرف انفال و بیت المال را داشته باشند، از طروق قانونی برخورد خواهند شد.