شاخص تهیه طرح هادی در لنگرود ۱۰۰درصد است/ پرهیز از تقابل در حوزه‌های مدیریتی
شاخص تهیه طرح هادی در لنگرود ۱۰۰درصد است/ پرهیز از تقابل در حوزه‌های مدیریتی

رشت - ایده آل خبر - جلسه بررسی مسائل و مشکلات پروژه های عمرانی شهرستان لنگرود در فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش ایده آل خبر به نقل از روابط عمومی بنیادمسکن انقلاب اسلامی گیلان- در این جلسه که با حضور مهندس اکبری مقدم معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان، دکتر محمدنژاد نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی، مهندس حیدری فرماندار، مهندس اکبرزاده مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی حضور داشتند مسائل و مشکلات مربوط به اجرای پروژه های در دست اقدام و نیمه تمام شهرستان بررسی شد .

در ابتدای جلسه رحیم حیدری فرماندار شهرستان بیان داشت: اقدامات خوبی تاکنون درخصوص رفع مشکلات پیش روی پروژه های عمرانی در این شهرستان صورت پذیرفت.

‏در ادامه این جلسه نماینده مردم شهرستان لنگرود در مجلس شورای اسلامی نیز نظرات خود را درخصوص تسهیل و رفع موانع پیش روی پروژه های عمرانی و همچنین راهکارهای لازم در جهت توسعه شهرستان برای حاضرین تشریح نمود.

محمد اکبرزاده نیز در گزارشی به بیان عملکرد بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در سطح استان و شهرستان پرداخت و بیان داشت: برای ۱۱۰ روستای بالای ۲۰ خانوار شهرستان طرح هادی تهیه شده است و شاخص تهیه طرح هادی در لنگرود ۱۰۰ درصد می باشد.

اکبرزاده تصریح کرد: امید است با ابلاغ سهمیه قیر رایانه ای شاخص برخورداری شهرستان از اجرای طرح هادی افزایش یابد.

وی ضمن تشکر از حمایتهای فرماندار محترم در زمینه صدور اسناد مالکیت روستایی و شهرهای زیر ۲۵۰۰ نفر در شش ماهه اول سالجاری رتبه اول استانی را کسب کرده است.

‏در پایان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان باتاکید بر ضرورت صدور درخواست های صدور مجوز از سوی دستگاه‌ها اظهار کرد: همه باید تلاش کنیم در دوره کاری خود در چارچوبی که برای ما مشخص‌شده کارها را انجام و برای یکدیگر احترام بگذاریم.

‏وی با بیان اینکه باید از تقابل در حوزه‌های مدیریتی پرهیز کرد، افزود: همه باید مطیع قانون بوده و پشت سر قانون حرکت کنیم و از تقابل‌های بیهوده و وقت‌گیر باید دوری کرد.

‏ گفتنی است در این جلسه آخرین وضعیت مصوبات جلسه قبلی و پروژه های عمرانی شهرستان را به طور کامل برای حاضرین در جلسه تشریح شد.