شهردار رشت برکنار شد
شهردار رشت برکنار شد

به گزارش ایده آل خبر – عصر امروز دوشنبه در یکصد و شصت و دومین جلسه فوق العاده شورای شهر رشت  شهردار رشت استیضاح و برکنار شد. رییس شورای شهر رشت در ابتدای جلسه گفت:در استیضاح شهردار باید دو سوم از اعضای شورا در جلسه رای بدهند. اصلا دوست نداشتیم که در دوره پنجم استیضاح […]

به گزارش ایده آل خبر – عصر امروز دوشنبه در یکصد و شصت و دومین جلسه فوق العاده شورای شهر رشت  شهردار رشت استیضاح و برکنار شد.

رییس شورای شهر رشت در ابتدای جلسه گفت:در استیضاح شهردار باید دو سوم از اعضای شورا در جلسه رای بدهند. اصلا دوست نداشتیم که در دوره پنجم استیضاح مطرح باشد.

رمضانپور با اشاره به اینکه در ابتدای شورا برای انتخاب شهردار چهره های شاخصی در نظر گرفته شده بودند گفت: تمام تلاش خودمان را کردیم که یک شهردار چهار ساله داشته باشیم.

وی افزود: متاسفانه این اتفاق نیفتاد و عوامل مختلفی مثل دخالت های بیرونی، عدم مدیریت درست مدیریت شهری و… نگذاشت که شهردار ۴ ساله داشته باشیم.

رئیس شورای شهر رشت اظهار داشت: البته بنده معتقدم که شورای پنجم تا الان کارنامه خوبی داشته است اما متاسفانه حوادثی رخ داد و فرصتها از دست رفت

در ادامه فرهام زاهد گفت: شهردار رشت نامه ای به شورا ارایه داده با این مضمون که در جلسه قبل سوالات را پاسخ داده و دیگر نیاز به حضور او نیست و به هر تصمیمی که شورا بگیرد احترام می گذارد.

پس از توزیع برگه های آرا در نهایت ناصر حاج محمدی شهردار رشت با ۸ رای موافق از سمت خود عزل شد. یک رای سفید، یک رای باطل و یک رای نیز مخالف با استیضاح بود.