شهرداری رشت نیازمند تعامل و همکاری بین بخشی و دستگاهی است
شهرداری رشت نیازمند تعامل و همکاری بین بخشی و دستگاهی است

رشت - ایده آل خبر - سرپرست شهرداری رشت با اشاره به اینکه دوران سرپرستی دوران گذار نبود گفت: تلاش کردیم در این دوران کارها و فعالیت ها با جدیت بیشتر پیگیری شود.

به گزارش ایده آل خبر به نقل از واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت، مهندس ناصر عطایی در آیین تودیع و معارفه شهردار رشت با تبریک فرا رسیدن هفته وحدت با اشاره به اینکه دوران سرپرستی دوران گذار نبود، گفت: تلاش کردیم در این دوران فعالیتها و کارها تعطیل نشود.
وی با تاکید بر اینکه در دوران سرپرستی سعی کردم تلاش، همبستگی و همکاری در مدیریت شهری تعمق یابد، خاطر نشان کرد: شهرداری رشت مطالبات بسیاری دارد که به طور نمونه تنها در بخش دولتی ۴۰۰ میلیارد طلب داریم که برای وصول این‌ مبلغ این نیازمند یاری نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی هستیم.

مهندس عطایی به ضرورت همدلی و همگرایی بین دستگاهی تاکید کرد و یادآور شد: در شهرداری نیازمند تعامل و همکاری بین بخش و دستگاهی هستیم و باید تفکر جزیره ای را کنار بگذاریم.

وی با تشریح اقدامات انجام شده در دوران سرپرستی بیان داشت: تعیین تکلیف وضعیت ۴۰۰ نیروی قراردادی شهرداری رشت، افزودن سه دستگاه خودروی آتش نشانی، ممیزی آن لاین، پیگیری برنامه های شهر دوستدار کودک و… از جمله اقدامات انجام شده در دوران سرپرستی بود.

سرپرست شهرداری رشت به اجرای تشریفات و مناقصه برای ۶۷ پروژه عمرانی طی دوران سرپرستی اشاره کرد و افزود: تمام تلاشمان را به‌منظور استفاده بهینه از ظرفیت‌های موجود انجام دادیم و همچنین در حوزه سیما و منظر قصد داریم با برنامه ‌ریزی‌های انجام‌شده از واردات گل و گیاه جلوگیری کرده و از ظرفیت‌های بومی در این حوزه استفاده کنیم.