طرح تبدیل وضعیت کارکنان شرکتی اجرای واقعی عدالت است
طرح تبدیل وضعیت کارکنان شرکتی اجرای واقعی عدالت است

رشت - ایده آل خبر - عضو سابق شورای شهر رشت گفت: طرح تبدیل وضعیت کارکنان شرکتی ، اجرای واقعی عدالت و باید بسیار زودتر از این اجرایی می شد.

 

به گزارش ایده آل خبر – محمد حسین واثق کارگر نیا با اشاره به بررسی درخواست طرح مجدد ، طرح عقد قرار داد مستقیم با نیروهای خدماتی توسط دستگاه های اجرایی و حذف شرکت های پیمانکار در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: با اجرای این طرح ، بسیاری از اقدامات مافیایی و دست های پشت پرده که موجب تضییع حقوق نیروهای شرکتی می شود حذف و کوتاه خواهد شد .

وی با تاکید بر اینکه بسیاری از نیروهای شرکتی در دستگاه های اجرایی مختلف از نحوه عملکرد شرکت های پیمانکاری ناراضی هستند افزود: متاسفانه برخی از شرکت های پیمانکاری نسبت به تعهدات خود در قِبال نیروهای شرکتی بی توجه هستند و این مهم موجب نارضایتی بحق نیروهای شرکتی شده است.

عضو سابق شورای شهر رشت با بیان اینکه تصویب طرح تبدیل وضعیت کارکنان شرکتی خواسته بخش عظیمی از جامعه است گفت: یقینا نیروهای شرکتی و خانواده هایشان بی صبرانه منتظر تصویب و اجرایی شدن این طرح هستند و امیدوارم نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی با تصویب این مهم دغدغه خاطر بسیاری از مردم را که به نحوی به واسطه نوع فعالیت پدر، مادر، همسر ،فرزند و… با آن مواجه هستند برطرف کنند.

کارگرنیا با انتقاد از عدم نظارت صحیح برخی از دستگاه ها و نهادها نسبت به عملکرد شرکت های پیمانکاری با نیروهای شرکتی افزود: عدم پرداخت حق لباس، کاهش حق و حقوق مربوط به اضافه کاری ، شب کاری ، عدم پرداخت حق بیمه دوران خدمت و غیره از جمله مواردی است که موجب نارضایتی نیروهای شرکتی نسبت به نحوه عملکرد شرکت های پیمانکاری شده است.

وی با اشاره به اینکه مجلس یازدهم با شعار مجلس انقلابی فعالیت خود را آغاز کرد بیان کرد: به یقین مردم نیز از مجلس انقلابی انتظار دارند تا با رویکرد خدمت محوری و حذف تبعیض در راستای احقاق حقوق ملت بزرگ ایران اسلامی در تمامی ابعاد گام بردارند و طرح تبدیل وضعیت کارکنان شرکتی نیز یکی از همین موارد و خواسته بحق قشر عظیمی از جامعه است.

انتهای پیام