فرماندار رشت روز نیروی دریایی راهبردی را به دریادلان ارتش جمهوری اسلامی ایران تبریک گفت
فرماندار رشت روز نیروی دریایی راهبردی را به دریادلان ارتش جمهوری اسلامی ایران تبریک گفت

به گزارش ایده آل خبر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان رشت؛ مهندس علی فتح اللهی با ارسال پیامی فرارسیدن هفتم آذر سالروز حماسه آفرینی دریادلان نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی که به عنوان روز نیروی دریایی نامگذاری شده است را تبریک گفت. متن این پیام بدین شرح است؛ بسم الله الرحمن الرحیم […]

به گزارش ایده آل خبر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان رشت؛ مهندس علی فتح اللهی با ارسال پیامی فرارسیدن هفتم آذر سالروز حماسه آفرینی دریادلان نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی که به عنوان روز نیروی دریایی نامگذاری شده است را تبریک گفت. متن این پیام بدین شرح است؛
بسم الله الرحمن الرحیم
هفتم آذرماه روزی است که دریادلان سرزمین مادری مان بر خط موج، حماسه اوج و عروج را در پهنای تاریخ بلند میهن اسلامی مان، سرودند.
از همین رو بر خود وظیفه می دانم، این روز فرخنده که یادآور میثاق به خون نوشته نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران بر صحیفه خلیج تا همیشه فارس جهت حفاظت از مرزهای جغرافیایی و باورهای مکتبی و آرمان‌های بلند حضرت امام خمینی (ره) است را به دریادلان نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی تبریک و تهنیت عرض نمایم.
رجای واثق دارم گام‌های همت دلاورمردان نیروی دریایی در مسیر مرزبانی میراث خونین کفنان شهر شهادت و رشادت، در سایه ممدود آفتاب حضرت ولی عصر(عج) و دعای مجیب فرمانده فاطمی سرشت نیروهای مسلح جمهوری اسلامی حضرت آیت الله العظمی خامنه ای(دامت برکاته)، همواره پا برجا و استوار خواهد بود.
علی فتح اللهی_ فرماندار شهرستان رشت