مخابرات منطقه گیلان حامی سازمان اهدای خون
مخابرات منطقه گیلان حامی سازمان اهدای خون

  ایده آل خبر _مهندس رسول آموئی مدیر مخابرات منطقه گیلان بهمراه معاونین و کارکنان در سازمان انتقال خون استان حضور یافته و سال جدید را با کار خیر اهدای خون آغاز و در راستای فرهنگ سازی با سازمان انتقال خون همراه شدند. مدیر مخابرات گیلان طی نشست با دکتر احمد مرادی مدیرکل انتقال خون […]

 

ایده آل خبر _مهندس رسول آموئی مدیر مخابرات منطقه گیلان بهمراه معاونین و کارکنان در سازمان انتقال خون استان حضور یافته و سال جدید را با کار خیر اهدای خون آغاز و در راستای فرهنگ سازی با سازمان انتقال خون همراه شدند.
مدیر مخابرات گیلان طی نشست با دکتر احمد مرادی مدیرکل انتقال خون استان در خصوص فعالیتهای فرهنگی در راستای ترویج اهدای خون و پلاکت گفتگو و در پایان از بخشهای مختلف انتقال خون بازدید بعمل آوردند.
در ادامه ، مهندس آموئی اظهار داشت: مخابرات با توجه به کارشناسان و اتاق فکری که در بخش نظرسنجی و جذب مخاطب ایجاد کرده است و تلاش برای حضور موفق و تاثیرگذار در بین خانواده ها دارد و امیدواریم در مقوله فرهنگ سازی اهدای خون نیز مثمر ثمر باشیم .
مهندس رسول آمویی خاطرنشان کرد : با تعاملات کارشناسان دو اداره و بر اساس مطالبی که توسط کارشناسان انتقال خون اعلام شد انشاالله در راستای فرهنگ سازی و حضور اهداکنندگان همکاری هایی انجام پذیرد.
مدیرکل سازمان انتقال خون گیلان ضمن عرض تبریک نوروز ۹۸ و تشکر از حضور مدیر و کارکنان مخابرات منطقه گیلان ، مخابرات استان را همراه همیشگی انتقال خون عنوان کرد و گفت : همانطور که مخابرات استان همیشه همراه مردم و در بین خانواده ها است در زمینه های فرهنگی و اجتماعی بیشترین تاثیرگذاری را در بین خانواده ها بخصوص جوانان دارد و امید است با همکاری و تعامل در راستای فرهنگ سازی اهدای خون و پلاکت نیز بیش از پیش انتقال خون را یاری رسانند .