پاسخگویی مدیر امور آبفای رشت درخصوص علت کدورت آب در برخی نقاط این شهر
پاسخگویی مدیر امور آبفای رشت درخصوص علت کدورت آب در برخی نقاط این شهر

ایده آل خبر _به گزارش دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان گیلان، مدیر امور آبفای شهرستان رشت طی مصاحبه ای با خبر نگار این حوزه ، علت کدورت آب در برخی نقاط شهر رشت را تشریح کرد. فرزین فرخی مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان رشت با اشاره به اجرای […]

ایده آل خبر _به گزارش دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان گیلان، مدیر امور آبفای شهرستان رشت طی مصاحبه ای با خبر نگار این حوزه ، علت کدورت آب در برخی نقاط شهر رشت را تشریح کرد.
فرزین فرخی مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان رشت با اشاره به اجرای پروژه خط انتقال آب از پل شهدای گمنام به سبزه میدان با هدف تقویت فشار آب در شبکه توزیع برخی از مناطق شهر رشت اظهار داشت: این پروژه با استفاده از لوله هایی به قطر ۴۵۰ و ۲۵۰ میلیمتر با اعتباری بالغ بر ۱۵ میلیارد ریال اجرا شده است.
وی با بیان اینکه این خط از شب گذشته وارد مدار بهره برداری شده تصریح کرد: همزمان با افزایش فشار آب در شبکه توزیع ، شاهد کدورت و رنگی شدن آب در مناطق مرکزی شهر رشت هستیم که با شستشوی شبکه طی ساعات آتی مشکل کدورت و رنگی دیده شدن آب مرتفع خواهد شد.
مدیر امور آبفای رشت ضمن تشکر از صبر و حوصله شهروندان در اجرای این پروژه یادآور شد: با بهره برداری از این پروژه فشار شبکه توزیع آب بخش مرکزی شهر رشت شامل سبزه میدان، استادسرا، پیرسرا، بیستون ، پارک نیکمرام و حواشی این مناطق افزایش یافت.