پیام تبریک دکتر مصطفی سالاری به مناسبت روز ملی خلیج فارس
پیام تبریک دکتر مصطفی سالاری به مناسبت روز ملی خلیج فارس

پیام تبریک دکتر مصطفی سالاری به مناسبت روز ملی خلیج فارس: خلیج فارس همچون دریای کاسپین، حِرز آبی ایران پرافتخار است دهم اردیبهشت ماه روز ملی خلیج فارس جلوه‌ای از اقتدار، رشادت و حماسه‌آفرینی ایران و ایرانی است که به یادگار گذاشته شده است تا همواره مایه افتخار و امید باشد. خلیج فارس همچون دریای […]

پیام تبریک دکتر مصطفی سالاری به مناسبت روز ملی خلیج فارس:
خلیج فارس همچون دریای کاسپین، حِرز آبی ایران پرافتخار است

دهم اردیبهشت ماه روز ملی خلیج فارس جلوه‌ای از اقتدار، رشادت و حماسه‌آفرینی ایران و ایرانی است که به یادگار گذاشته شده است تا همواره مایه افتخار و امید باشد.
خلیج فارس همچون دریای کاسپین تنها یک نام و نقطه در نقشه نیست؛ بلکه حِرز آبی این مرز‌ و بوم پرافتخار است که به عنوان نماد صلح و دوستی، برای همیشه، بر تارک تاریخ ایران خواهد درخشید تا آزادی، آزادگی، استقلال و غیرت ملی ایرانیان را به بدخواهان این کشور نشان دهد.
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره تمامی شهدا و مجاهدانی را که با فداکاری و ایثار در مقابل دشمنان ایستادگی کردند، بر خود لازم می دانم روز ملی خلیج فارس، بخشی ناگسستنی از هویت ملی ایران را، به عموم ملت ایران تبریک گفته و از خداوند متعال سربلندی همه آنان که با حفظ اصالت و هویت، در راه پاسداری از این میراث گرانبها و سربلندی ایران عزیز کوشش می‌کنند را خواستارم.

مصطفی سالاری
استاندار گیلان