کمک در ایجاد ساختارهای زیربنایی و تامین برق پایدار  با پرداخت بهای برق مصرفی قبل از مهلت مقرر توسط مشترکین
کمک در ایجاد ساختارهای زیربنایی و تامین برق پایدار  با پرداخت بهای برق مصرفی قبل از مهلت مقرر توسط مشترکین

  رشت _ ایده آل خبر  _ دکتر محمد اسماعیل هنرمند مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان ضمن تسلیت به مناسبت ایام عزاداری سرور و سالار شهیدان به ارائه میزان بدهی مشترکین این شرکت در تعرفه های مختلف پرداخت.

به گزارش ایده آل خبر  به نقل از خط گیلان مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان با اشاره به اینکه ایران جز کشور های حادثه خیز جهان و استان گیلان جز ۵ استان حادثه خیز کشور است گفت: وجود تنوع اقلیمی و بروز حوادث غیر مترقبه همانند بارش برف سنگین، هوای شرجی تابستان و رطوبت و خورندگی تجهیزات در کنار فرسودگی شبکه ها باعث می شود عملیات توسعه، بهره برداری و نگهداری از شبکه های توزیع برق با مشکلات فراوانی مواجه شود و هزینه بالایی دربر داشته باشد.

ایجاد ساختارهای زیربنایی

وی اظهار داشت : باتوجه به حجم بالای شبکه های فشار ضعیف و متوسط استان گیلان و نظر به اینکه تنها منبع درآمد شرکت توزیع جهت انجام تعمیرات و احداث شبکه های جدید، دریافت بهای برق مصرفی از مشترکین می باشد  لذا از مشتركين  درخواست مي شود كه بدهي بهاي برق مصرفي را قبل از مهلت مقرر درج شده در  پیامک بهای برق پرداخت کنند تا خادمان خود در شرکت توزیع برق را جهت ایجاد ساختارهای زیربنایی بمنظور تامین برق مطمئن و پایدار یاری کنند .

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان ياد آور شد: در حال حاضر میزان بدهی مشترکین به اینشرکت بیش از  ۱۷۶ميليارد تومان  می باشد كه از این میزان ۲۳٫۱ درصد مربوط به مشترکین خانگی و ۱۴٫۸ درصد نیز مربوط به بخش تجاری می باشد .

وی درپایان گفت: مشترکین می توانند با مراجعه به سایت شرکت به آدرس www.gilanpdc.ir  ، ارسال شناسه قبض به سامانه پیامکی ۱۰۰۰۱۳۱۱۲۱ ، تلفن گویای ۱۵۲۱ و همچنین اپلیکیشن های پرداخت بانک ها و سایر اپلیکیشن های معتبر و مورد تایید، مبلغ بهای برق مصرفی خود را دریافت و پرداخت کنند.