۱۰ خانواده مددجوی کمیته امداد در هفته بسیج صاحب خانه شدند
۱۰ خانواده مددجوی کمیته امداد در هفته بسیج صاحب خانه شدند

رشت - ایده آل خبر- به مناسبت هفته بسیج ، ۱۰ واحد مسکن مددجویان در رشت افتتاح شد.

به گزارش ایده آل خبر به نقل از سپاه ناحیه مرکزی رشت – چندین واحد مسکن مددجویان کمیته امداد امروز توسط سپاه ناحیه مرکزی رشت و با حضور سرهنگ سیداکبر قاسمی فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت، جمعی دیگر از مسئولان، افتتاح و به صاحبان آنها تحویل داده شد.

فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت در حاشیه مراسم افتتاح ۱۰ واحد مسکن مددجویان در شهرستان رشت ضمن گرامیداشت هفته بسیج و یاد سردار سلیمانی اظهار داشت: در هفته بسیج ۱۰ واحد مسکن مددجویان کمیته امداد به‌همت سپاه ناحیه مرکزی رشت و بسیج و خیران افتتاح شد.
سرهنگ سیداکبر قاسمی با اشاره به اینکه ۱۰ واحد امروز در شهرستان رشت افتتاح می‌شود بیان کرد: ۹۵۰ میلیون تومان برای ساخت این ۱۰ واحد هزینه شده است.

فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت نیز در این مراسم با بیان اینکه در هفته بسیج امسال بیش از ۵۰۰ برنامه برگزار گردید که افتتاح ۱۰ واحد مسکن مددجویان تحت پوشش کمیته امداد بخشی از آن است گفت: رفع مشکلات مردم و محرومیت‌زدایی همواره مورد توجه سپاه بوده است.

سیداکبر قاسمی با بیان اینکه بخشی از اعتبارات لازم جهت افتتاح این واحدها توسط سپاه افزود: هزینه ساخت هر واحد ۹۵ میلیون تومان است که بخشی توسط کمیته امداد و مابقی نیز توسط سپاه و خیران و بخشداران و دهیاران تامین شد.

وی گفت ساخت ۴۲ واحد مسکن مددجویان برعهده سپاه ناحیه مرکزی رشت گذاشته شده بود که بیش از ۹۰ درصد از آن افتتاح گردید و بقیه آن نیز در حال انجام می باشد.
سرهنگ قاسمی در پایان از کلیه مسئولانی که در ساخت مسکن مددجویان با سپاه مشارکت می کنند تشکر نمود.