۷۴۶فقره انشعابات غیرمجاز رشت شناسایی شد
۷۴۶فقره انشعابات غیرمجاز رشت شناسایی شد

ایده آل خبر _به گزارش دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان گیلان ، مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان رشت از شناسایی ۷۴۶ فقره انشعابات غیرمجاز در این شهرستان خبر داد. فرزین فرخی مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان رشت با تأکید بر اینکه استفاده قانونی شهروندان از آب شرب […]

ایده آل خبر _به گزارش دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان گیلان ، مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان رشت از شناسایی ۷۴۶ فقره انشعابات غیرمجاز در این شهرستان خبر داد.
فرزین فرخی مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان رشت با تأکید بر اینکه استفاده قانونی شهروندان از آب شرب بهداشتی امکان خدمات رسانی بیشتر جهت تأمین و توزیع عادلانه آب برای سایرین را فراهم می سازد افزود: به این منظور با شناسایی انشعابات غیرمجاز نسبت به توجیه عاملان آن اقدام شد.
وی در ادامه افزود: در سال گذشته ۷۴۶ فقره انشعاب غیر مجاز شناسایی شد که در راستای برقراری عدالت اجتماعی و جلوگیری از تضییع حقوق شهروندان نسبت به جمع آوری آنها اقدام شد و ۲۸۸ مورد با طی کردن مراحل قانونی از انشعاب مجاز برخوردار شدند و بقیه موارد در حال پیگیری و اجرای مراحل قانونی می باشند.
گفتنی است با شناسایی این انشعابات، ۶ لیتر در ثانیه آب بدون درآمد کاهش یافت.