رشت - ایده آل خبر - رئیس شورای اسلامي شهر رشت با انتقاد از انباشت چند روزه زباله در برخی از محلات رشت گفت: باید تمهیدات لازم از این بابت اندیشیده شود تا خدای ناکرده با توجه به گرمای شدید هوا از این بابت مشکلی برای شهروندان شریف رشت ایجاد نشود.

به گزارش ایده آل خبر به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شورای رشت ، محمد حسین واثق کارگرنیا رئیس شورای اسلامي شهر رشت در یکصد و سی و پنجمین جلسه علنی شورا در ساختمان جلسات شورای رشت با تسلیت فرا رسیدن ماه محرم اظهار کرد: محرم ماه قیام و شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و یاران باوفای ایشان است و یکی از مهم ترین درس های قیام بزرگ امام حسین(ع) ، درس آزادگی و ایستادگی در برابر دشمنان است .

وی به حضور پُر شور مردم در انتخابات ریاست جمهوری اشاره کرد و گفت: حضور مردم در انتخابات نشانه وفاداری ملت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است و همچنین در شرایطی که معاندین نظام با حضور در اطراف سفارتخانه های ایران در خارج از کشور با به کار بردن الفاظ رکیک و .. به دنبال ممانعت از رای دادن مردم بودند اما باز هم دوستداران ایران و رهبری همانند هم میهنان عزیز در درون کشور به پای صندوق های رای رفته و به وظیفه خود در قبال نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران عمل کردند .

کارگرنیا با آرزوی موفقیت برای دولت جدید در خدمت به ملت بزرگ ایران اسلامی افزود: برای مسعود پزشکیان رئیس جمهور منتخب نیز آرزوی موفقیت داریم و مجموعه مدیریت شهری رشت نیز آمادگی خود را به منظور همراهی با دولت منتخب در راستای اجرای برنامه های منطبق بر اصول نظام و رهبری با هدف رفع مشکلات مردم اعلام می کند.