بهره گیری اززبان هنربرای تببین فرهنگ وقف ۰۴ مهر ۱۴۰۲

اسماعیل پوررییس اوقاف و امور خیریه رودسر و املش
بهره گیری اززبان هنربرای تببین فرهنگ وقف

رودسر.ایده آل خبر.رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان رودسرواملش ازاجرای تئاتر خیابانی درهفته وقف برای تبیین بیشتر فرهنگ ‌وقف خبرداد.

رودسر
برگزاری نشست معرفی نمایندگان شوراها در کمیسیون شهرداری ۰۶ شهریور ۱۴۰۲

برگزاری نشست معرفی نمایندگان شوراها در کمیسیون شهرداری

کلاچای - ایده آل خبر - هفتاد و دومین نشست شورای اسلامی شهر کلاچای با موضوعیت معرفی نمایندگان شوراها در کمیسیون شهرداری روز یکشنبه در سالن جلسات سردار شهید بهروز محمدحسینی این شورا برگزار شد.

دیدار شهردار، رئیس و نایب رئیس شورای اسلامی شهر کلاچای با رئیس و جمعی از پزشکان و کادر درمان بیمارستان شهید انصاری رودسر ۰۶ شهریور ۱۴۰۲

دیدار شهردار، رئیس و نایب رئیس شورای اسلامی شهر کلاچای با رئیس و جمعی از پزشکان و کادر درمان بیمارستان شهید انصاری رودسر

رودسر - ایده آل خبر - شهردار کلاچای روز پنجشنبه به همراه رئیس و نایب رئیس شورای اسلامی شهر کلاچای و به مناسبت روز_پزشک با حضور در بیمارستان شهید انصاری رودسر با رئیس و جمعی از کارکنان و کادر درمانی این بیمارستان دیدار و گفت‌وگو کردند.

افتتاح، بهره برداری و آغاز اجرای ۳۱ پروژه عمرانی و خدماتی شهری رودسر در هفته دولت سال‌ جاری ۰۲ شهریور ۱۴۰۲
شهردار رودسر خبر داد :

افتتاح، بهره برداری و آغاز اجرای ۳۱ پروژه عمرانی و خدماتی شهری رودسر در هفته دولت سال‌ جاری

رشت - ایده آل خبر - مهندس مازیار صفائی اصلی شهردار رودسر ضمن گرامیداشت فرارسیدن هفته دولت و یاد شهدای دولت به ویژه شهیدان رجایی و باهنر با اعلام این خبر گفت : پروژه های عمرانی خدماتی شهرداری رودسر با اعتبار بالغ بر ۱۸۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات داخلی و استانی به بهره برداری خواهد رسید.

بیش از ۳۰۰ میلیارد تومان پروژه در رودسر افتتاح می شود ۲۹ مرداد ۱۴۰۲

بیش از ۳۰۰ میلیارد تومان پروژه در رودسر افتتاح می شود

رودسر - ایده آل خبر - سرپرست فرماندار رودسر با اشاره به اینکه هفته دولت فرصت مناسبی برای بیان عملکرد دولت است،گفت:در این ایام 174 پروژه با اعتباری بالغ بر 300 میلیارد تومان در این شهرستان مورد افتتاح و بهره برداری قرار می گیرد.

شهردار رحیم آباد پیگیرمطالبات مردمی رحیم آباد ۲۸ مرداد ۱۴۰۲

شهردار رحیم آباد پیگیرمطالبات مردمی رحیم آباد

رودسر - ایده آل خبر- شهرداررحیم آبادازاجرای عملیات آسفالت خیابان جامی باصرف هزینه ۶۰۰میلیون تومان خبرداد.