رشت - ایده آل خبر - سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی (ایمیدرو) به پاس قدردانی از تعهد و تلاش بی‌وقفه کارکنان شرکت سیمان خزر در مسیر توسعه، رشد و تعالی  تندیس پیشروان بهره وری چهار ستاره را در دهمین دوره همایش جایزه بهره‌وری معادن و صنایع معدنی ایران به دکتر اسحق جمال امیدی  اهداء نمود.

📣به گزارش ایده آل خبر به نقل از روابط عمومی شرکت سیمان خزر
. ✅ دهمین دوره همایش جایزه بهره‌وری معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) ، روز  یکشنبه مورخ ۱۴۰۳٫۰۴٫۱۷ در محل سالن همایش های هتل ارم با حضور دکتر پیشوایی رئیس سازمان ملی بهره‌وری ایران، دکتر محمد رضا موثقی نیا مدیر عامل و معاون وزیر صمت (سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران ایمیدرو)همچنین مقامات کشوری و مهمترین و معتبرترین شرکت های  پیشرو ایرانی برگزار شد.

👤➕ دکتر اسحق جمال امیدی مدیرعامل و نائب رئیس هیئت مدیره شرکت سیمان خزر در این همایش ضمن ابراز خشنودی از کسب این موفقیت، آن را حاصل عملکرد سلامت حرفه‌ای، هم دلی ، جدیت در کار و تلاش ، نظم و انضباط فردی و سازمانی و استقامت با متانت تمامی همکاران در جهت رسیدن به اهداف استراتژی این  مجموعه تولیدی دانسته و انسجام و مسئولیت پذیری  ارکان سازمان را در دست‌یابی به این توفیق بسیار حائز اهمیت دانستند.
برگزار کنندگان این جشنواره (ایمیدرو)، سیمان خزر را به سبب برداشتن گام‌های موثر ، در کلیه سطوح منجمله اقدامات در زمینه های نوآورانه در خطوط تولید و تحویل، راهبردی، مسئولیت های اجتماعی ، آموزش  و منابع انسانی ، محیط زیست،فن آوری اطلاعات،مالی، بازرگانی ، حقوقی و واحد ها ،  شایسته‌ی دریافت تندیس در عالی ترین سطح دانسته و به همین مناسبت، لوح پیشروان بهره وری چهار ستاره همایش را به دکتر اسحق جمال امیدی مدیرعامل شرکت سیمان خزر اهداء نمودند.