رشت - ایده آل خبر - سید مازیار رضوی سرپرست اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان گیلان در دیدار با کارکنان و نیروهای یگان حفاظت اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان رشت ، حفاظت ازانفال الهی را از ارکان اصلی و بزرگترین رسالت سازمانی منابع طبیعی و آبخیزداری عنوان کرد‌.

به گزارش ایده آل خبر به نقل از روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان گیلان، سرپرست اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان گیلان درراستای تداوم دیداربا نیروهای حفاظتی، روز شنبه – هجدهم شهریور ماه با رییس، کارکنان و نیروهای یگان حفاظت اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان رشت دیدار وگفتگو نمود.

سید مازیار رضوی ضمن پاسداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی ، شهدای حرم، امنیت و شهدای انفال الهی و یاد آوری ایثار گریهای شهدای گرانقدر، حفاظت از انفال الهی را از ارکان اصلی و بزرگترین رسالت سازمانی منابع طبیعی و آبخیزداری دانست .

وی همچنین بیان کرد که همه ما باید اخلاق مدار و نوع دوست باشیم تا بتوانیم با مشارکت و کمک مردم در حفظ و صیانت جنگلها و انفال الهی کوشا و موفق باشیم.

سرپرست اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان گیلان گفت، همه ما نزد خداوند متعال مسئول هستیم وخداوند ناظر بر اعمال ماست و باید حضور و رضایت خداوند منان را مد نظر قرار دهیم .

این مقام مسئول درادامه بازدید به حرمت خون شهدای انقلاب اسلامی و انفال الهی که با خون پاکشان از این مرزو و بوم و مواهب الهی حفاظت کردند سوگند داد که باید در راه حفظ و صیانت جنگلها، منابع طبیعی و انفال الهی با تمام توان تلاش کنیم .

سرهنگ قربانی بیان نمود که حفاظت از حساسیت بالایی برخوردار هست وهمه ما در حفاظت و صیانت از انفال الهی و منابع طبیعی مسئول هستیم و باید به جد پیگیری کنیم.

فرماندهی یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان گیلان همچنین به نظم و انظباط ظاهری و اداری تاکید نمود که حتما تاثیر مثبت در انجام وظایف محوله خواهد گذاشت.