رشت _ ایده آل خبر _ دکتر اسحق جمال امیدی مدیر عامل و نائب رئیس هیئت مدیره شرکت سیمان خزر در حاشیه دیدار با خبرنگاران استان گیلان، نقد منصفانه از صنعت را عامل رشد و تکامل تولید عنوان کرد و گفت: نقد مغرضانه، تجلی نقاط ضعف خود منتقد از آینه رسانه و موجبات ترویج بدبینی در جامعه می‌شود.

به گزارش ایده ال خبر ، به نقل از روابط عمومی شرکت سیمان خزر، دکتر جمال امیدی مدیرعامل و نائب رئیس هیئت مدیره شرکت سیمان خزر صبح روز سه شنبه بیست و یک شهریور ماه سال جاری در محل دفتر رشت شرکت سیمان خزر طی نشستی با خبرنگاران عرصه خبر و اطلاع رسانی استان گیلان ، ضمن قدر دانی از ایشان تاکید کرد: خبرنگاران در خط مقدم اشاعه آگاهی، موجبات دلگرمی شرکتهای صنعتی در عرصه خطیر تولید و زمینه ساز راهی پر امید خواهند بود.

دکتر اسحق جمال امیدی مدیرعامل شرکت سیمان خزر در این جلسه به خلاصه ای از اهم اقدامات و موفقیت های کسب شده در سیمان خزر پرداخته و عنوان نمودند: نقد منصفانه از صنعت، عامل رشد و تکامل تولید و نقد مغرضانه، تجلی نقاط ضعف خود منتقد از آینه رسانه و موجبات ترویج بدبینی در جامعه می‌گردد.

وی همچنین با اشاره به ثبت رکورد تولید و تحویل در تمامی ادوار از بدو تاسیس این شرکت، در سال ۱۴۰۱ گفت: شرکت سیمان خزر در راستای تولید و تامین نیاز بازار مصرف استان گیلان و احترام به حقوق مصرف‌کنندگان، اقدام به مطالعه، تحقیق و تولید سیمان سازگار با محیط زیست و شرایط جغرافیایی بومی استان نموده است.

دکتر اسحق جمال امیدی مدیر عامل و نائب رئیس هیئت مدیره شرکت سیمان خزر در این مراسم ضمن قدر دانی از همراهی اصحاب رسانه با بزرگترین واحد تولیدی سیمان در استان افزود: اصول حرفه‌ای اصحاب رسانه بر پایه نگاه صادقانه و نقد بی طرفانه، جایگاه اجتماعی این قشر خدمتگزار را ارزشمند نموده است.

خبرنگاران حاضر نیز در این مراسم به بیان دیدگاهها، مسائل و سوالات در حوزه صنعت سیمان پرداختند و مدیر عامل شرکت سیمان خزر سوالات مطروحه را بصورت مشروح پاسخ داده و جلسه با ذکر صلوات خاتمه یافت.