رشت - ایده آل خبر -سومین جلسه شورای اقامه نماز بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان به ریاست مهندس دائمی مدیرکل و با حضور اعضاء شورا صبح روز سه شنبه 21 شهریور برگزار شد.

به گزارش ایده آل خبر به نقل از روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان، سومین جلسه شورای اقامه نماز بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان به ریاست مهندس دائمی مدیرکل و با حضور اعضاء شورا صبح روز سه شنبه ۲۱ شهریور برگزار شد. ، پس از تلاوت آیات از کلام اله مجید، دبیر شورای اقامه نماز به نامه ستاد اقامه نماز استان اشاره کرد و گفت: در ارزیابی عملکرد بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان موفق به دریافت رتبه تقدیر ویژه گردید.

خوشرو افزود: برنامه های مصوب سال ۱۴۰۲ در زمینه ترویج و توسعه فرهنگ اقامه نماز مطابق برنامه ریزی های انجام شده در حال اجرا میباشد.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین قربان پور استفاده همه جانبه از امکانات و تسهیلات را در جهت تقویت اقامه نماز موثر دانست و گفت: تشویق کارکنان به مشارکت و هدایت انگیزه‌های معنوی آنان دربرنامه های ترویج و توسعه فرهنگ نماز از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان در ادامه نسبت به اجرای برنامه های مصوب نکته نظرات خویش را بیان نمود.

سپس مهندس دائمی با بیان اینکه، شورای اقامه نماز برنامه های متنوعی را در خصوص ترویج و توسعه نماز و همچنین مسائل دینی، اعتقادی اجرا می کند، افزود: نماز نه تنها قرب و نزدیکی به خداوند را برای انسان به ارمغان می آورد بلکه تاثیرات آن در زندگی فردی و اجتماعی انسان نیزبی شمار است که خوشبختانه تاکنون در این نهاد انقلابی در زمینه توسعه و ترویج فرهنگ نماز بین کارکنان و خانواده ها، گام های مطلوبی برداشته شده است.

در پایان در خصوص برنامه های مصوب سال جاری در زمینه ترویج و توسعه فرهنگ اقامه نماز مذاکرات لازم توسط اعضاء صورت گرفت