رشت - ائده آل خبر - رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با حضور در مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث استان، از تلاش‌های شبانه روزی کادر اورژانس ۱۱۵ تقدیر و تجلیل کرد.

به گزارش ایده آل خبر به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان، دکتر محمدتقی آشوبی- رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان پیش از ظهر امروز به همراهی دو تن از معاونان دانشگاه به مناسبت فرارسیدن سالروز تاسیس اورژانس پیش بیمارستانی(۱۱۵)، در مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث گیلان حضور یافت و ضمن خداقوت به کارکنان اورژانس ۱۱۵، فرارسیدن این روز را به این قشر پرتلاش و ساعی، تبریک گفت.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در جریان بازدید از بخش‌های مختلف این مرکز ، از نزدیک در جریان کم و کیف خدمات ارایه شده به مردم قرار گرفت.

دکتر آشوبی خدمات اورژانس پیش‌بیمارستانی را در درمان و نجات انسان‌ها مثمر ثمر برشمرد و آن را ایثاری جاودانه توصیف کرد.
وی به مدیریت زمان در ارایه خدمات اورژانسی به بیماران اشاره و بر کوتاه شدن آن و رساندن زمان ارایه خدمت به حادثه دیده تا حد استاندارد تأکید کرد.

گفتنی است در این بازدید دکتر مصطفی گل‌شکن-سرپرست معاونت توسعه مدیریت و برنامه ریزی و دکتر نسیبه یوسفیان- معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی گیلان نیز حضور داشتند.