رشت - ایده آل خبر - فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به جانفشانی مدافعان سلامت در دوران کرونا، گفت: کادر بهداشت و درمان در بحران کرونا در طول بحران کرونا همچون دفاع مقدس، حماسه بزرگ آفریدند.

به گزارش ایده آل خبر ، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان (وب‌دا)، سردار محمد عبدالله پور-فرمانده سپاه قدس گیلان عصر امروز در آیین تجلیل از پزشکان حماسه ساز در دوران دفاع مقدس با اشاره به کار سخت کادر درمان در دوران دفاع مقدس، اظهار کرد: پزشکان و کادر سلامت اگر در دوران دفاع مقدس حضور نداشتند شمار شهدا از ۲۰۰ هزار نفر به دو برابر افزایش می‌یافت.
وی با اشاره به کار سریع پزشکان در دوران جنگ، افزود: این قشر همچون دیگر رزمندگان دفاع مقدس دوشادوش مدافعان انقلاب و مردم در کف میدان بودند.
فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به جانفشانی مدافعان سلامت در دوران کرونا، گفت: کادر بهداشت و درمان در بحران کرونا در طول بحران کرونا همچون دفاع مقدس، حماسه بزرگ آفریدند.
سردار عبدالله پور با بیان اینکه رزمندگان اسلام از جمله کادر سلامت با همان قوت در صحنه حضور دارند، تصریح کرد: ماندن پای کار انقلاب مردم گروه سختی و مشقت‌های خاص خود را دارد اما پای کار آن به جهت تضمین عاقبت بخیری، خواهیم ماند.
فرمانده سپاه قدس گیلان همچنین بخشی از خاطرات خود را در دوران دفاع مقدس که در بخش امداد و نجات و بهداری جنگ حضور داشت را در جمع پزشکان حماسه آفرین گیلانی تبیین و تشریح کرد.
برچسب ها : جانفشانی , دوران کرونا , فرمانده سپاه ,