رشت - ایده آل خبر - جوانان ستادهای انتخاباتی آیت‌الله دکتر رئیسی و جوانان گام دوم استان گیلان بیانیه ای را صادر کرد.

به گزارش ایده آل خبر – متن بیانیه به شرح زیر است

بسمه تعالی

انتخابات مظهر مردم‌سالاری دینی و انتخاب اصلح و مردمی و شایسته گزینی ، مظهر جمهوریت و اسلامیت نظام جمهوری اسلامی و میراث ماندگار معمار کبیر انقلاب امام خمینی(ره) می‌باشد. در کلیه انتخابات از ابتدای انقلاب تا کنون جوانان انقلابی یک پای ثابت شور و شعف و موتور محرکه اصلی فضای سیاسی انتخابات بوده‌اند لذا این جوانان بودند که همواره در کوران اتفاقات و حوادث کشوراعم از جنگ ، جهاد ، تولید ، کار و غیره در صحنه بوده و کشور را از پیچهای سخت به سرمنزل مقصود رسانده‌اند. لذا بیانه گام دوم صادره از سوی امام خامنه‌ای مدظله‌العالی مؤید براین مدعاست که حضرت آقا نگاه ویژه‌ای(برخلاف بسیاری از مسئولان) به جوانان دارند تا به فضل خدا قله مقصود را فتح و انقلاب را به صاحب اصلی خود بسپارند.
ما جوانان مد نظر حضرت آقا همواره سعی نموده‌ایم که مطابق منویات آقا عمل نموده و منشا اثر باشیم انتخابات که جلوه مردم‌سالاری و تعیین سرنوشت کشور بادستان مردم هست همواره مشارکت فعال ودر بسیاری از سالها با بی مهری و موانع و مشکلات مواجه شده‌ایم از جمله در انتخابات سال ۹۲ و ۹۶ (زمان انتخاب آقای روحانی) ؟!
وهر کدام از ما جوانان به انحای مختلف پس از انتخابات تاوان پس داده و می‌دهیم…؟!
در انتخابات سال ۱۴۰۰ با تمام وجود ، توان ، عشق و علاقه و قربه الی الله برای کاندیدای ولایی و انقلابی یعنی آیت‌الله رئیسی از جان مایه گذاشته و تلاش کردیم بدون چشم داشت ، بدون سهم خواهی ، بدون کرسی در هیات دولت و غیره درصحنه حضور داشته و تمام هم و غم ما اصلاح وضع موجود و مبارزه با اژدهای ۷ سر فساد مورد تاکید حضرت آقا بود اما متاسفانه این نو نگاه ایدآلی در موازنه قدرت در کشور جایگاهی نداشته و سایر استانها از این نوع نگاه و ضعف در استان گیلان به نفع خود مصادره به مطلوب می‌کنند و از ابتدای انقلاب تا کنون تاریخ نشان داده که گیلان در موازنه قدرت در کلیه دولت‌ها هیچ جایگاه و کرسی نه که نداشته بلکه بی نصیب بوده و جا داره مروری به تاريخچه گذشته بیندازیم که گیلان مهد علم ، فرهنگ ودانش بوده و نوابغ زیادی را تحویل جامعه داده‌است.
با انتخاب آیت‌الله رئیسی بارقه‌های امید در بین گیلانیان وبویژه ما جوانان ایجاد گردید که دوران تبعیض و اجحاف تمام شده و قطعا در دولت مردمی سهم گیلان در دولت ان شاءالله مطلوب خواهد بود و نشد آنچه انتظار داشتیم !؟
مرحوم آیت‌الله احسانبخش (نماینده فقید ولی فقیه استان) همواره می‌گفتند که مسئولان تهرانی سرسبزی گیلان رو می‌بینند فکر می‌کنند که مردم در رفاه و ناز ونعمت هستند حال اینکه این سرسبزی باعث بدبختی ماست ..؟!
مع‌الوصف با توجه به اینکه جوانان و مدیران و صاحب‌نظران گیلانی جایگاهی در مناسبات دولت ندارند عاجزانه استدعا داریم لااقل گیلان رو بدید به دست گیلانی ها ؟!
البته فکر نمی‌کنیم خواسته گزاف و زیادی باشه و متاسفانه علیرغم میل ما جوانان، این توقع به حق یک آرزوی آرمانی و ایده‌آلی شده براي ما گیلانی ها !؟
یکی از جاهایی که متاسفانه ملعبه دست بعضی فرصت طلب‌ها شده و تبدیل به آزمایشگاه مديران غیربومی و غیرمتخصص گردیده ، سازمان منطقه آزاد انزلی هست که در دولت مردمی یکبار آزمون خطا داده و یک فرد غیر بومی منصوب و به دلایلی پس از ۹ ماه عزل گردید و کلی فرصت‌های طلایی سرمایه گذاری، تولید، اشتغال و توسعه از بين رفته و با کمال تاسف و تعجب باز درصدد انتصاب یک فرد غیربومی هستند؟!
جناب آقای دکتر رئیسی ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران ، ما جوانان گام دوم و جوانان ستاد های انتخابات حضرتعالی از شما عاجزانه استدعا داریم که به این موضوع ورود نموده و حداقل خواسته ما جوانان که همانا بهاء دادن به مدیران بومی را مد نظر قرار داده و جلوی انتصاب یک مدیر غیربومی رو بگیرید ، چرا که جوانان گیلانی متاسفانه سرخورده و مایوس و ناامید شده و انگیزه‌اش را از دست داده است .
در پایان جا داره از تمام تلاشهای بی‌دریغ و شبانه‌روزی و مجدانه شما و اعضا محترم هیات دولت صمیمانه سپاسگزاری نمائیم.
موفق و مؤید باشید ان شاءالله