رشت - ایده آل خبر- مسعود صادقی خمامی مدیرعامل توزیع برق گیلان از پایش دقیق عملکرد امورهای اجرایی این شرکت برای انجام فعالیت ها در مناطق دارای مشکلات حوزه برق خبر داد.

به گزارش ایده آل خبر – صادقی تاکید کرد: ضروری است تمامی امورها و ادارات توزیع برق استان اولویت بندی انجام کارها را براساس مناطق کم برخوردار و دارای آسیب از گذشته، دسته بندی و برای برنامه ریزی جهت اقدام اعلام کنند.
وی افزود: باتوجه به در پیش بودن فصل گرما و لزوم تامین آسایش برای مردم شریف استان از هم اکنون با انجام تعمیرات و اقدامات پیشگیرانه، روند خدمت رسانی و تامین برق پایدار را تسهیل کنیم.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گیلان خاطرنشان کرد: پاسخگویی مناسب به مردم و مراجعین اصل ضروری محسوب می شود و در این زمینه نیز باید عنایت ویژه از سوی همه همکاران اتخاذ شود.
صادقی گفت: حضور میدانی معاونین و مدیران ستادی و اجرایی برای انجام فعالیت های شرکت ضروری است و اشراف کامل بر اقدامات حوزه کاری جز انتظارات اصلی از آنان است.
وی اظهار داشت: مدیریت دارایی فیزیکی نیازمند توجه بیشتر است و باید برای خدمت رسانی بهتر نظارت کاملی در بخش هزینه های جاری از سوی مدیران صورت پذیرد.
صادقی در پایان ضمن تشکر از فعالیت و اقدامات کارکنان به منظور تامین برق پایدار در ایام تعطیلات نوروز در کل استان، گفت: شرکت توزیع نیروی برق گیلان به واسطه دارا بودن نیروی انسانی توانمند جز شرکت های برتر در سطح کشور است و از این رو انتظار می رود در حوزه خدمت رسانی نیز همواره جز برترین دستگاه های استان و کشور باشیم.